O¶rodek leczenia alkoholizmu i narkomanii

Leczenie narkomanii

Narkomania stanowi dość istotny problem, z którym zmaga się pewna grupa ludzi w naszym społeczeństwie. Dlatego ważnym elementem działalności naszego ośrodka odwykowego Przystań jest właśnie leczenie narkomanii.

Skuteczność leczenia oraz dobro pacjenta są elementami, które stawiamy sobie na pierwszym miejscu. Dbamy o komfort psychiczny, jak również o kondycję fizyczną naszych podopiecznych.
Leczenie narkomanii poprzedzone jest detoksykacją organizmu. Odtrucie narkotykowe, polega na usunięciu z organizmu substancji uzależniającej i przebiega pod ścisłą kontrolą personelu medycznego. W celu zredukowania objawów towarzyszących zespołowi odstawienia, pacjent wspomagany jest środkami farmakologicznymi. Kluczowym aspektem każdej terapii jest kontakt z osobami, które są żywym przykładem, iż walkę z nałogiem może wygrać http://www.nanowyrok.pl/.

Wychodzenie z każdego uzależnienia to bardzo trudna oraz czasochłonna czynność, wymagająca profesjonalnego wsparcia. Osoba uzależniona, która gotowa jest podjąć wysiłek zerwania z nałogiem, potrzebuje fachowej opieki medycznej oraz psychologicznej. Leczenie narkomanii w naszym ośrodku odbywa się pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych psychologów, psychiatrów oraz innych lekarzy specjalistów.

Copyright © 2009-2013 by Wicia
Wszystkie prawa zastrzeżone
Google+
Przewiń do góry strony