O?rodek leczenia alkoholizmu i narkomanii

Odwyk Alkoholowy

Oferujemy profesjonalny odwyk w postaci detoksykacji organizmu po zatruciu alkoholem, lekami lub narkotykami od 1 do 8 dni. Następnie proponujemy nowoczesną psychoterapię uzależnień od alkoholu, narkotyków, leków, hazardu, czy też seksu w systemie stacjonarnym - 2, 4 lub 8 tygodniowym lub dziennym od 09.00. do 13.00. przez 3 miesiące lub ambulatoryjnym raz w tygodniu, popołudniu przez 6 miesięcy.

W naszej ofercie znajduje się również terapia motywacyjna 1 tygodniowa, psychoterapia depresji oraz nerwic.

Zapewniamy wyjątkowe miejsce nieopodal Puszczy Knyszyńskiej, a do tego zdrową i smaczną dietę, basen i spa, wellness, wycieczki rowerowe, siatkówkę plażową, jazdę konną, medytację, relaksację, zwiedzanie szlaku tatarskiego, meczetów, cerkwi oraz synagog. Ponadto wycieczki po Puszczy Białowieskiej i Mazurach.

W naszych skutecznych oddziaływaniach psychoterapeutycznych łączymy elementy terapii grupowej, indywidualnej oraz nieprofesjonalnych grup wsparcia. Obok sprawdzonego Modelu Minessota spotkasz się w naszym ośrodku odwykowym z Terpią Skoncentrowaną na Rozwiązaniu, Terapią Poznawczo-Analityczną oraz nowoczesnym Treningiem Uważności.

Tu znajdziesz naukę zdrowego życia i profesjonalną pomoc najlepszych fachowców od zdrowia fizycznego, psychicznego i duchowego.

Całodobową obecność i wsparcie psychologa psychoterapeuty specjalizującego się od wielu lat w leczeniu i terapii osób uzależnionych od narkotyków, alkoholu i hazardu życzenia noworoczne.

W razie potrzeby odtrucie, detoksykację i opiekę lekarza i pielęgniarki.

Konsultacje doktora habilitacyjnego nauk medycznych specjalisty psychiatry na życzenie psychologa który po przeprowadzeniu testów psychologicznych odkryje wskazania do wywiadu psychiatrycznego.

Smaczne, zdrowe regionalne posiłki z uwzględnieniem diet wątrobowych, cukrzycowych, trzustkowych, które są opracowywane przez specjalistów dietetyków.

Domową atmosferę pobytu w ośrodku o wysokim standardzie.

Szacunek, wsparcie i partnerskie traktowanie w czasie całego pobytu.

Atrakcyjne formy spędzania wolnego czasu: jazdę konną, wycieczki krajoznawcze, jazdę bryczką, spływy kajakowe, nordic walking.

Wyjazdy na grupy wsparcia adekwatne do problemu pacjenta.

Indywidualny plan psychoterapii oraz psychoterapię grupową.

Profesjonalną psychoterapię uzależnienia od narkotyków, alkoholu i hazardu.

Copyright © 2009-2013 by Wicia
Wszystkie prawa zastrzeżone
Google+
Przewiń do góry strony